YT

linkedin ok

O společnosti

Společnost Vibro stroje s.r.o se specializuje na komplexní řešení v oblasti nízkootáčkového a vysokootáčkového vyvažování rotorů. 

Zajišťujeme vysokootáčkové i nízkootáčkové vyvažování rotorů turbín, generátorů a kompresorů nebo jiných těles od hmotnosti 100 gramů do 100 tun. Součástí této činnosti je organizace přípravy vyvažování daného rotoru včetně realizace přípravků a kluzných ložisek přímo dle požadavku zákazníka.

Prodáváme vyvažovací stroje značky CIMAT.

V České a Slovenské republice výhradně zastupujeme jednoho z největších výrobců vyvažovacích strojů, společnost CIMAT.

CIMAT - jeden z největších výrobců vyvažovacích strojů.

Společnost CIMAT je součástí strojírenské skupiny Burke E. Porter s hlavním sídlem v Grand Rapids, ve státě Michigan (USA), která je přítomná na všech světových trzích s výrobní kapacitou ve 24 závodech s produkční plochou přes 40 000m2. Tato skutečnost dovoluje vyrábět, prodávat a poskytovat servis vyvažovacích strojů globálně s maximálním polem využití.

 

Společnost CIMAT je předním producentem vyvažovacích strojů v Evropě. Zaměstnává specialisty s nejvyšším vzděláním a zkušenostmi se zaměřením na vývoj elektronických, mechanických a pneumatických částí, programování, výrobu a servis vyvažovacích strojů.

Nabízí univerzální i speciální vyvažovací stroje, které jsou přizpůsobené jak potřebám daného průmyslového odvětví, tak i individuálním požadavkům uživatele. Tyto produkty jsou používány v leteckém, automobilovém průmyslu, energetice, stavbě lodí nebo kolejových vozidel, hornictví, hutnictví a mnoha dalších průmyslových odvětvích a řemeslech. Jejich využití je prakticky neomezené při vyvažování rotorů, jako jsou turbodmychadla, ventilátory, oběžná kola čerpadel, hnacích hřídele, elektromotory, papírenské válce, klikové hřídele a mnoho dalších typů oběžných kol.

Mezi klienty společnosti patří:
VALEO, SACHS, Eaton, ABB, Pratt & Whitney, Rockwell POWER,PESA, PKP, ZNTK, LUCCHINI Airbus, WSK Rzeszów, Fiat Power Train, Muhlhoff, Mittal Stall Service, POWEN - Wafapomp, Hydro Vacuum a stovky dalších.
 

 

Co u nás získáte:

 • komplexní řešení vyvažování či strojového vybavení od jednoho dodavatele,
 • dlouholeté zkušenosti v oboru,
 • úsporu času a nákladů,
 • prověřenou kvalitu,
 • produkty s tradicí,
 • odborné poradenství,
 • certifikované servisní služby.

cimat ospol

 

 

 

cimat tit 2

Servis & podpora

 • S využitím možností našich moderních technologií vyřešíme pomocí internetového připojení nebo krátkého telefonického rozhovoru každou chybu.   
 • Školení obsluhy strojů provádíme u nás i u zákazníka.   
 • Modernizujeme vyvažovací stroje všech značek (i jiných výrobců).   
 • Provádíme pravidelné kalibrace strojů zákazníka.   
 • Na přání zákazníka vyrábíme nové vzorcové rotory (tzv. master rotory)   
 • Zajistíme pro Vás a Vaše zaměstnance 14-denní školení regenerace turbodmychadel   
 • Žádosti o provedení kalibrace nebo servisního zásahu zašlete emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte na +420 777 072 527 nebo +420 608 320 002.

 

 

Cimat je moderní společnost působící v oblasti vývoje a výroby strojů pro výrobní a servisní společnosti.

Od zahájení činnosti bylo a je hlavním cílem  poskytnout zákazníkům nejnovější technická řešení na míru jejich individuálním potřebám.

ofirme1

Mezi naše zákazníky patří společnosti:

rockwell automationprat and whitneyborgwarnerdelphimahlehyundaieatonporsche

Sídlo

Podnikatelská 565,
190 11 Praha 9 - Běchovice

Showroom

Podnikatelská 565,
190 11 Praha 9 - Běchovice

Kontakty

napište nám

Email:
info@vibrostroje.cz
servis@vibrostroje.cz

Telefon:
+420 777 072 527
+420 724 072 528