YT

linkedin ok

VYVAŽOVACÍ STROJE CIMAT

CIMAT

Hlavním zaměřením společnosti CIMAT je výroba specializovaných vyvažovacích strojů s širokým a univerzálním uplatněním, přizpůsobených potřebám požadovaných na světových trzích. CIMAT je moderní společnost působící v oblasti navrhování a výroby strojů pro průmysl a řemeslné podniky, která byla založena se záměrem poskytovat zákazníkům nejnovější technologická řešení šitá na míru jejich individuálním potřebám. Proto je nezbytnou součástí společnost oddělení výzkumu a vývoje, zaměstnávající vysoce kvalifikované inženýry. Znalosti zkušených odborníků se odrážejí v maximálním výkonu a jednoduché obsluze konečného produktu.

Díky spolupráci se světovými lídry ve svých oborech a díky přítomnosti v 53 zemích na 6 kontinentech (Evropa, Asie, Severní Amerika, Jižní Amerika, Afrika a Austrálie) má tato společnost zkušenosti a know-how k efektivní realizaci i těch nejnáročnějších projektů.

Součástí dodávky je zaškolení obsluhy, záruční i pozáruční servis s dostupností do 24 hodin. Značnou část produktů je možno diagnostikovat na dálku pomocí internetového připojení.

Sídlo

Podnikatelská 565,
190 11 Praha 9 - Běchovice

Showroom

Podnikatelská 565,
190 11 Praha 9 - Běchovice

Kontakty

napište nám

Email:
info@vibrostroje.cz
servis@vibrostroje.cz

Telefon:
+420 777 072 527
+420 724 072 528